Opinie o biurach rachunkowych

Opinie

Przeszklone ogrody zimowe są za każdym razem projektowanie indywidualnie. Taki ogród może być dobudowany do ściany domu. Może też łączyć się z konstrukcją....

ogrody zimowe, szkło, zadaszenie, dach, budowa

Ogrody zimowe

2017-10-04 | Joanna

Przeszklone ogrody zimowe są za każdym razem projektowanie indywidualnie. 
Taki ogród może być dobudowany do ściany domu. Może też łączyć się z konstrukcją dachu. Przeszklone ściany oraz stropy mają szkieletową konstrukcję składającą się ze słupów, rygli i kształtowników. Do budowy takich "ogrodów" najczęściej wykorzystuje się profile z aluminium lub PVC. Niektórzy producenci oferują nowoczesne systemy z profili z klejonego drewna. 
Od wewnątrz wykończone są one bezbarwnymi lazurami a na zewnątrz są wykończone osłoniętymi profilami aluminiowymi. Firma wykonująca ogrody zimowe powinna cechować się pełnym profesjonalizmem i starannością. Jak zrobić ogród zimowy? Budowę zaczynamy od wytyczenia zarysu tarasu. Potem wykonujemy niezbędny fundament. Jego głębokość powinna wynosić od 100 do 120 centymetrów. Pracę należy zaczynać wiosną. Do ław fundamentowych najlepiej wykorzystać beton klasy B15. 
Więcej na stronie http://www.kamont.waw.pl
Następnie zakładamy folię budowlaną aby zapobiec ucieczce wody. Gotowy fundament należy zaizolować. Z wytyczonego fundamentem obrysu tarasu usuwamy humus, choć nie zawsze jest to konieczne. Wgłębienie zasypujemy piaskiem, na który z kolei wysypujemy warstwę żwiru o grubości przynajmniej 5 cm. Całość ubijamy. Następnie wylewamy warstwę chudego betonu o wymiarze 10 cm. Potem z papy bitumicznej układamy izolację. Kolejna warstwa to twardy styropian o grubości 10 cm. Szczelnie rozkładamy folię budowlaną. Na nią wylewamy posadzkę. Szyby w ogrodzie zimowym muszą zapewniać odpowiednią termoizolacyjność, spełniać warunki bezpieczeństwa i być wytrzymałe na obciążenia.

Powiązane tagi: