Opinie o biurach rachunkowych

Opinie

W dobie zwiększone przestępczości oraz kradzieży personaliów identyfikatory wydają się być dobrą inwestycją w przyszłość firmy. Dyrektorzy firm mają szerokie....

biznes, ekonomia, przedsiębiorstwa

Identyfikacja pracowników

2017-07-06 | Paulina

W dobie zwiększone przestępczości oraz kradzieży personaliów identyfikatory wydają się być dobrą inwestycją w przyszłość firmy. Dyrektorzy firm mają szerokie pole do popisu, baza dostępnych aktualnie typów identyfikatorów personalnych jest szeroka. Plakietka może być wykonana z różnego materiał, wyróżniamy np. identyfikatory metalowe czy identyfikatory plastikowe. Co bogatsze firmy mogą sobie pozwolić na lakierowane identyfikatory z metalu, których cena jest wyższa, ale są one również bardziej trwałe. 
Pozostaje jednak pytanie, czy identyfikatory powinny być spersonalizowane imiennie?
Najczęściej wybieraną formą są identyfikatory z logo firmy oraz danymi pracownika wraz z jego stopniem zajmowany w firmie. Pomimo dużej liczby danych są one czytelne i łatwe do zapamiętania ze względu na logo graficzne firmy czy korporacji. Identyfikatory spotyka się teraz nie tylko w polskich oddziałach zagranicznych firm ale również w małych krajowych firmach. Jeżeli czas pracy jest skrupulatnie liczony przez dyrektorów, to świetnym wyborem wydają się również identyfikatory zawierające chip, który umożliwia rejestrację wejścia oraz wyjścia z pracy. Sami pracownicy uważają, że jest to świetna alternatywa dla wcześniej stosowanych list obecności pracowniczej (aktualnie przechodzą one do lamusa). Z kart chipowych korzystają m.in pracownicy służby zdrowia czy wielkich korporacji - w małych firmach nie jest to jeszcze aż tak spopularyzowane. Producenci identyfikatorów prześcigają się w kolejnych pomysłach zmiany designu swoich produktów. Na stronach internetowych znajdujemy produkty zawierające oprócz standardowego identyfikatora również smycze na których możliwy jest nadruk np. motto firmy czy jej nazwy. 
Więcej o identyfikatorach znajdziesz na stronie www

Powiązane tagi: